OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

ŘEZANÁ REKLAMA

Jak probíhá výroba řezané reklamy?

Nejdříve se požadovaný motiv, obrázek, logo nebo text převede do křivek, poté se do řezacího plotteru vloží barevná folie a ten motiv vyřeže. Z folie se dále vyseparují nepotřebné části folie a pak se samolepka přenese na přenosnou folii pro další použití. U vícebarevných motivů se lepí folie na sebe.


Podle druhu aplikace se volí i příslušná folie.

U nás používáme folie německého výrobce Oracal s životností 3, 4 a 7 let, pro potisk textilu používáme polyuretanové nažehlovací folie ImagePerfect, Siser, samolepky na zeď se vyrábí ze speciální folie Wall Art, k výrobě pískovacích šablon používáme folie Oracal.

K polepu výloh obchodů jsou vhodné krom řezané grafiky také pískované a barevné folie.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Polep kosmetického studia

  17. 7. 2020 20:57:21 | Markéta Valoušková

  Dobrý den, mám zájem o polepy na dveře kosmetického studia. Polep by měl být zvenčí, jelikož jsou dveře z mléčného skla.
  Na barvě mi úplně nezáleží, možná by byla nejlepší černá, kvůli dobré viditelnosti.
  Chtěla bych aby zde bylo uvedeno, že se jedná o kosmetiku/pedikúru/nehty/vizážistku, prodlužování řas. Mělo by zde být uvedeno, že objednání je možné po telefonické/facebookove domluvě.
  Poté telefonní číslo a odkaz na Facebook.
  Webovky jsou teprve ve fázi výroby , tak odkaz na webovky bychom potom mohli dotvořit zvlášť. Můj mail je valouskova.marketa@seznam.cz a mobil 774250833
  Děkuji za zpětnou odpověď ☺️☺️

  Odpovědět